Warsztaty

"TWÓRCZOŚĆ pod kopułą"
- ...czyli warsztaty artystyczne, różnorodne, prowadzone nie koniecznie utartą ścieżką :)

Na zajęciach w cyklu rocznym (od pażdziernika do czerwca) dzieci poznają rózne techniki rękodzielnicze, plastyczne i konstrukcyjne oraz będą miały okazję wypracować własne, nowatorskie metody - bo na moich zajęciach zachęcam do testowania i eksperymwntowania z poznanymi technikami. Tak by dać uczestnikom poczucie sprawczości i odkryć naturalną pomysłowość. Obudz zmysł estetyki i potrzebę tworzenia.

Podczas zajęć uczestnicy pozają m.in. różne techniki malarskie w tym również malarstwo intuicyjne, malowanie na szkle, frotaż, decoupege, malowanie porcelany, zdobienie tkanin, konstrukcje i formy papierowe, scrapbooking, filcowe zabawki, makramę, różne masy plastyczne, kolaż, rzeźnba w tym również eko rzeźba, prace z wykorzystaniem naturalnych materiałów i wiele innych. 

ROZPOCZYNAMY spotkania od 1 PAŻDZIERNIKA 2023r !!!

Na zajęcia zapraszam dzieci w wieku ok 7 - 12 lat (osoby zainteresowane zajęciami dla młodszych lub starszych dzieci proszę o wypełnienie formularza, być może jeśli będzie zainteresowanie, to otworzę dodatkowe grupy w innym dniu tyg.).

Zajęcia odbywać się będa "pod kopułą" czyli w namiocie geodezyjnym lub (jeśli pogoda będzie sprzyjać) na zewnątrz w bliskim kontakcie z naturą. Dzieci zabierają swoje prace do domu oczywiście :)

Cena za zajęcia: 160zł miesięcznie (4 zajęcia po 1,5h)


ZAPISY ruszają już teraz - krótki formularz : TU


Chcesz wiedzieć Kim jestem? - opis znajdziesz w zakładce "PRZEWODNICY" :)