Inicjatywa
Dzika Edukacja

Add Headings and they will appear in your table of contents.

Kim jesteśmy? 

Jesteśmy zwariowaną rodzinką pełną pasji i doświadczeń. Kochamy górskie wyprawy, leśne wędrówki, klimatyczne wieczory przy ognisku i kreatywne zajęcia w dzień. Oddychamy pełną piersią i pragniemy od życia więcej. Więcej wolności i swobody. Więcej uważności i miłości. Więcej Nas.

Ja jestem przede wszystkim mamą prawie 9 letniej Antosi, z którą rośniemy w edukacji domowej. Prowadzę również blog o dzikim sposobie na edukację. A właściwie na przeżywanie życia w najlepszy możliwy sposób - czyli... "po swojemu". Mój mąż, Sławek, jest wspaniałym tatą oraz fascynatem kopuł geodezyjnych i naturalnych źródeł energii. Poza tym uwielbia śpiewać i zasypywać nas mnóstwem pomysłów. Antosia to komunikatywna i odważna dziewczynka, która uwielbia konstruować i tworzyć. Jak sama o sobie mówi "jest taka dzika".

Poszukujemy ludzi pragnących dla siebie i swoich dzieci naturalnej przestrzeni do doświadczania, odkrywania i edukacji. Ludzi, którzy tak jak MY, czują się w tym świecie jak dzikusy.
Bo to, co kiedyś było normalne teraz uważa się za dzikie.

co zamierzamy? 

Wspólnie postanowiliśmy stworzyć Dziką Dolinę - przestrzeń na łonie natury dla dzieci i rodziców, gdzie będziemy organizować leśne koncerty, spektakle dla dorosłych i dzieci oraz ogniska. Miejsce, gdzie pod kopułą odbywać się będą zajęcia jogi, muzyczne czy artystyczne dla dorosłych oraz dzieci. Chcemy, by głównym atutem tego miejsca był dziki plac zabaw, z błotną kuchnią, placem budowy, strefą hałasu, zakątkiem ogrodnika i błotną zjeżdżalnią, itp. Dzika Dolina ma być miejscem nieskrępowanej edukacji i zabawy z możliwość decydowania, odkrywania oraz doświadczania na łonie natury, gdzie organizować będziemy urodziny i eventy leśne dla dzieci i młodzieży, survivalowe warsztaty dla rodzin i edukacyjne dni oraz warsztaty tematyczne pod chmurką. 

Ma to być także miejsce, gdzie będziecie mogli napić się pysznej kawy, nawiązać relacje z innymi rodzicami lub po prostu odpocząć. Plac zabaw, gdzie chętnie przyjadą całe rodziny. Enklawa na inspirujące warsztaty, śpiewanie przy ognisku, wspólny posiłek czy nocowanie w namiotach. 

Tego sobie i Wam życzymy <3

Inicjatywa Dzika Edukacja

Agnieszka, Sławek i Antosia

E-mail: dzikaedukacja1@gmail.com

Tel. +48 504 145 904

Facebook: TU

Instagram: TU