Wydarzenia

Warsztaty

"Budujemy dom dla leśnego przyjaciela"

HUUUURA !!! Długo oczekiwany nabór na warsztaty z budowania domków dla jeży, nietoperzy i sikorek.

CO TO OZNACZA?

Mamy dla Was 2,5 godzinne warszaty z budowania domków dla wybranego leśnego przyjaciela. Ale to będa wyjątkowe warsztaty

Poprzedzone autorską EKOlekcją teatralną. Uczestnicy będą mieli okazję poznać flegmatycznego Jeża, Strachliwego nietoperza i lekkomyślną sikorkę. Biorąc udział w interaktywnej EKOlekcji będzieci mieli okazją zaobserwują ich zwyczaje i upodobania. Poznacie fakty i mity o tych zwięrzętach, co da Wam bazę do właściwego postępowania i opieki nad leśnym przyjacielem. Po zapozananiu się z leśnymi przyjaciółmi, każdy uczestnik wykona wybrany domek, który będzie mógł zabarać ze sobą i umieścić na terenie gminy Skawina. Po skończonej pracy warsztatowej, zagrzejemy się przy płomieniach rozpalonego wspólnie ogniska.

KTO MOŻE BRAĆ UDZIAŁ?

Na warsztaty zapraszamy miłośników przyrody w wieku 5 -13lat z opiekunem.

Plnujemy 4 warsztaty, 2,5h po 8 uczestników (+8 opiekunów). Jedno dziecko może brać udział w warsztatacch tylko 1 raz. Decyduje kolejność zgłoszeń. NIE ZWLEKAJCIE.

GDZIE?

Każdy warsztat odbywać się będzie w DZIKIEJ EDUKACJI w miejscowości Grabie (gmina Skawina) na łonie natury. Dlatego prosimy o stosowny ubiór, w zależności od temperatury.

Pamiętajcie jednak "Nie ma złej pogody, są tylko nieodpowiednie ubrania".

KIEDY?

30.10, 31.10 06.11 i 07.11 w godz. 14:00 - 16:30.

Prosimy zapisywać się na listę rezerwowych on-line :
https://docs.google.com/.../1xsHygECSaobp.../prefill

JAKI JEST KOSZT?

Na te warsztaty wchodzicie BEZPŁATNIE!!!

Wszystko dzięki wsparciu @Małopolskalokalnie przy pomocy @Biuroinicjatywspołecznych.

Prosimy o klikanie (wezmę udział) by otrzymać automatyczne przypomnienie o warsztatach.

WIĘCEJ INFORMACJI?

Sławek 504145904

Agnieszka : dzikaedukacja1@gmail.com

Instagram: @DzikaEdukacja

Strona: www.dzikaedukacja.org


-----------------------------------------------------------------------------------------


W tej zakładce na bieżąco informować Was będziemy o naszych planach, imprezach, warsztatach, koncertach, spektaklach czy zajęciach.

Zapraszamy do śledzenia naszych aktualnych działań i przygotowań na :

Facebooku i Instagramie

Niech dzieci będą wolne. Zachęcaj ich do biegania na zewnątrz, gdy pada deszcz. Niech zdejmą buty, gdy znajdą kałużę wody.
A gdy trawa łąk będzie mokra od rosy, niech biegną po niej i depczą ją bosymi stopami. Niech odpoczywają spokojnie, gdy drzewo zaprasza ich do spania w swoim cieniu. Niech krzyczą i śmieją się, gdy słońce obudzi ich rano.
(Maria Montessori)


Aktualnie robimy infrastrukturę terenu, na którą zbieramy pieniądze i ochotników do pomocy. Dzięki temu, będziemy mogli wiosną 2022 zaprosimy Was na błotną imprezę plenerową!!! Dlatego prosimy o zapoznanie się z ofertą możliwości współpracy czy darowizny.

Będziemy wdzięczni za każde udostępnienie z komentarzem.